MEDİTASYON / POZİTİF BİLİNÇ TEKNİKLERİ

Fulya Aykaç

Meditasyonun, bilinçaltınıza pozitif telkinler vermenin, kasları gevşetmenin, enerji bedendeki şakraları temizlemenin, negatif enerjilere karşı psişik korunmanın tek yolu zihni öncelikle alfa ritmine getirmektir. 

Beyin Alfa Ritminde iken Gezegenimize güneşten akan “Schumann Rezonansı” adını verdiğimiz ‘Pozitif Yüklü İyonları’ rahat alır.
Hepimizin bir biomanyetik alanı vardır ve zaman zaman taşıdığı titreşimler düşer, beslenme, üzüntü, kaygı, düşük rezonanslı insanların etkilerine tabi olma gibi pekçok neden vardır. Alfa ritmiyle başlayarak teta dalgalarına doğru uzanan uygulamaları, zihin yogasına benzetebilirsiniz. Zihnimizi hem gevşetmek, dinlendirmek, hem de daha aktif ve kendi sorunlarını çözmeye yönelik hale getirmenin tek yolu, nefes egzersizlerini öğrenmek ve gevşeyip rahatlamayı öğrenebilmektir.
Sistematik olarak düzenli bir şekilde yapılan nefes, yoga, meditasyon, gevşeme gibi uygulamalar biomanyetik alanının titreşimlerini yükselterek, tıpkı alkali olmak gibi doğal iyileşme ve kendinizi iyi hissetme duygularının artmasına neden olur, doğal bir depresyon tedavisi sağlar çünkü beyin ihtiyacı olan serotonin maddesini alfa ritmi sayesinde daha fazla salgılar.
Gevşeme sırasında bilinçaltınızın gönderdiği imajinatif resimler, size ulaşmanın, sizi daha iyi tanımanın ipuçlarını verir.

  Atölye çalışmalarımız 4 hafta sürmektedir.
  Seanslar haftada bir gün olmak üzere 4 hafta süresince devam eder.
  Her Çarşamba günü saat 11.00-14.00 arasındadır.

  Kayıt ve ayrıntılı bilgi için telefon edin lütfen…

  Tel: Nuran Karabaş 0505 588 89 26


Astroset 2003-2018