ASTRANGEMENT - Astro Dekorasyon

Astroloji binlerce yıl öncesinden gelip varlığını ve gelişimini günümüzde de sürdüren geçerli, etkin bir bilgi alanıdır. Astrolojiden faydalanabilmek için bu bilginin işlerliğini yaşantımızda görmemiz gerekir. Tıpkı diğer bilim dallarında olduğu gibi teorileri kadar pratik uygulamaları ile yaşam bulan Astrolojinin işlerliği ancak bu bilgiye sahip uygulamacıları sayesinde ortaya konulabilir.

Astroloji alanında 30 yılı aşan araştırma ve 20 yılı bulan uygulamacılığı ile Astrolog Gürgün; bireylerin yaşam kalitelerinin yükselmesi ve kendilerini tam hissetmelerini sağlayacak bir soluğun yaşamlarına akmasını sağlamayı kendisine görev bilmiştir.

ASTRANGEMENT kelimesi Astrolog Gürgün'ün bu alandaki çalışmalarının ürünü olarak ortaya koyduğu özel bir düzenleme metodunun adıdır. Bu kavram Astroloji dünyasına yeni bir çalışma alanı açması bakımından da bir ilki teşkil ediyor.

Astrolog GÜRGÜN tarafından geçmişi binlerce yıl önceye dayanan gökyüzü bilgisini ifade eden ASTROLOGY kelimesiyle; düzenleme, tanzim etme, hazırlanma anlamına gelen ARRANGEMENT kelimelerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkan ASTRANGEMENT yaşam alanlarının gökyüzü ve kendi enerjilerimizle uyumlanma anlamına geliyor.

Binlerce yıllık Feng Shui ama özellikle onun kökeni olan şamanik uygulamalardan esin alarak geliştirdiği bu sistem yeni çağ insanının çevresindeki enerjilerle uyumlu yaşamasını hedefliyor.
İnsanın gelişmesi ve kendini rahat ifade edebilmesi için; içinde yaşadığı çevreyle uyumlu olması çok önemlidir. Aynı şekilde yapacağı bilinçli düzenlemelerle kendisine uygun bir çevre yaratması da mümkündür. Yaşam alanlarının kendini ifade etmesine kolaylık sağlar nitelik göstermesi kişinin çevre ilişkilerinin daha verimli olmasına yol açar.

Var olan her yapı; Astroloji'de ATEŞ; HAVA; SU ve TOPRAK olarak ifade edilen unsurların birleşiminden oluşur. Doğum tarihimize göre çıkarılan astroloji haritası varlığımız ve yapımız hakkında bize geniş bilgiler sunmaktadır. Bu yapı rahat gelişebilmek için uygun ortamlara ve gelişim koşullarına ihtiyaç duyar. Bu koşulların sağlanmaması durumunda varlıksal kapasitemizi tam kullanabileceğimiz düşünülemez.
Öte yandan yaşam alanlarını bilinçli olarak düzenleyen bireylerin sayısı arttıkça uyumlu ve doğayla barışık çevrelerin genişleyeceğini düşünmek yanlış olmayacaktır.

Elbette düzenlemelerin işe yarayacağı hususunda şüpheleriniz olabilir. Ancak bunlar sizi bu uygulamayı deneme hususunda alıkoymamalı. Bu düzenlemeler sizin üzerinizde olduğu kadar çevre üzerinde öyle değiştirici bir etki yapıyor ki üzerinde yaşadığımız dünyanın soluk almasını sağlıyor.

Düzenli olarak yaşadığımız alanlarda (ev;ofis) yapılacak ASTRANGEMENT uygulaması, içinde yaşayan bireylerin kendilerini en iyi biçimde ifade etmelerine olanak tanıyan bir ortam yaratmanın yanı sıra; doğal gelişmeye öncülük ediyor.

Astrangement ile sadece görüntüye önem veren bir güzellik yerine; doğal içsel uyumu, size ait güzelliği yaşamanıza olanak tanıyacak bir ortam yaratıp, evinizi içinden çıkmayı hiç istemeyeceğiniz bir yuva; iş yeriniz ise sizi ulaşmak istediğiniz hedeflere götüren verimli bir ortam haline dönüştüreceksiniz...

* Astrolog Gürgün ile Astrangement üzerine söyleşi...

Astrangement başvurusu için; gurgunmurat@gmail.com adresine yazabilirsiniz.


GÜRGÜN 1994-2023