A s t r o l o g  M u r a t  G ü r g ü n  i l e  Y o l  H a r i t a s ı

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?
Yaşamınızın amacını merak ediyor musunuz?
Geleceğe ait yeni planlar yapmak istiyor musunuz?

"Gerçek isteklerinizi fark edip gerçekleştirme yollarını keşfetmek için bir fırsatla karşı karşıyasınız."


Her birimizin yaşama geldiği "an ve coğrafi konum" göz önünde bulundurularak çizilen, gerçek bir GÖKYÜZÜ HARİTAMIZ vardır.

Yol Haritası; bu haritalarımızdaki dönemsel Astrolojik veriler başlığında ve bu hesaplamaların ışığında, kişinin kendi doğum haritasını baz alarak, hem kişiye özel hem de bu kişilerden oluşan grubun sinerjisinin kullanılmasını hedefleyen, kendini tanıma odaklı özel bir kişisel gelişim grup çalışmasının adıdır.

Astrolog Murat GÜRGÜN'ün, 35 yılı bulan Astroloji çalışmalarının ürünü olarak geliştirdiği bu özel programı ilk olarak 2007 yılında Kadıköy Belediyesi 19 Mayıs Kültür Merkezinde hayata geçirmiş; katılımcıların gösterdiği ilgi ve destek ile 2017 yılında Yol Haritası Platformu olarak farklı bir boyut kazanmıştır.

Bu çalışmalara katılmakla elde edeceğiniz bilgiler size kişiliğiniz, yaşam planınız ve içinde bulunduğunuz dönemsel sorularınıza getireceği farklı ön görülerle isabetli bir anlayış kazandıracaktır. Yetenekleriniz ya da tamamlanması gereken yönleriniz hakkında fark edeceklerinize sizde inanamayacaksınız.

YOL HARİTASI ÇALIŞMALARI

Çalışmalar üç ana başlık altında yapılmaktadır.

1- Yol Haritası - Yaşamı Yönetmek :
Duygu, düşünce, gereksinim, istek gibi insana ait fonksiyonların her bir kişide nasıl çalıştığını ve hayatın içinde ne şekilde yansıdığını görmeyi hedefleyen bu ilk etap çalışmanın süresi 8 hafta dır.

2- Yol Haritası - Farkındalık :
Bir bütün olarak insanın kendisini doğru olarak her ortamda ifade edebilmesi, değerleri, algılama kapasitesi insan ilişkileri ve çalışma hayatı gibi farklı alanlarda kendimizi nasıl ortaya koyduğumuzu ve üzerimizde yapacağımız küçük değişimlerin yaşantımızda nasıl büyük farklılıklar yaratacağını görmek açısından öne çıkan bu programın süresi toplam 16 hafta dır. Birinci etabı tamamlayanların katılabileceği bir aşamadır.

3- Yol Haritası - Bilinç :
Yaşantımız yani farkındalığımız bilinç dediğimiz o özel alanda yaptığımız birikimlerimizdir. Bu programda, bilgi eşliğinde yaşama bakmak ve eylemlerde bulunmanın önemini ortaya koyuyoruz. Bilinçli yaşamın farklı bir penceresini görmeyi hedeflediğimiz bu programın süresi 16 hafta dır. İkinci etabı tamamlayanların katılabileceği bir aşamadır.

Ayrıca Yol Haritası programlarını tamamlamış kişilerden oluşan Yol Haritası Platform ve proje grupları, isterlerse ileri düzey eğitimlere devam edebilir ve eğitimlerde alınan bilgilerin gündelik yaşamda pratik uygulamalarını yapmak üzere çeşitli projeler geliştirmek suretiyle çalışmalarını sürdürebilirler.

Programlarla ilgili detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için gurgunmurat@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

 

 

http://www.facebook.com/yhgrup

http://www.instagram.com/yol_haritasi

 

 * Yol Haritası Çalışması ile ilgili diğer yazımız...


YOL HARİTASI GALERİ


Astroset 2003-2023