Bilinçaltı Araştırmaları

WWW.ASTROSET.COM

Fulya AYKAÇ - Spiritüalist & Eğitmen

İstanbul’da doğdu. Eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Muhasebe Müdürü olarak emekli oldu. Bir kızı ve torunu var.

1980 yılından sonra Metapsişik Tetkikler ve İlmi Araştırmalar Derneğine katıldı, dernekte şifacılık eğitimi aldı. Metapsişik Tetkik ve İlmi Araştırmalar ve İnsan Doğasını Araştırma Derneğinde tüm spiritüel çalışmalara katıldı. 1992 yılında kurulan Meta FM 105.6’nın kuruluşundan kapanışına kadar canlı yayın sorumlusu olarak pek çok radyo programında ve arkadaşların canlı yayına hazırlanmasında görev aldı ve daha sonra 1994 yılında kurulan, Kurucu Üyesi olduğu Bilyay Vakfında vakfın spiritüel çalışmalarında bulundu. Eğitmen olarak pek çok konferans verdi, panellere katıldı ve bu kurumların tüm yayın organlarında, ayrıca Ruh ve Madde Dergisi’nde yazılar yazdı..

1990'lı yıllarda, bilinçaltı, sofroloji, mantal gelişme, vizüalizyon konularına ilgisi arttı ve araştırmalar yaptı. 2000- 2003 yılları arasında Charles-Sturt İngilizce kursunda sofronik eğitmen, (gevşeme ve rölaksasyon eğitmeni) olarak daha sonra da kursun başka bir şubesinde yönetici olarak çalıştı. 2003 yılından beri de, Astroset Bireysel Gelişim sitesinde araştırmacı yazar ve editörlük görevine devam ediyor, Astroset Facebook sayfasının adminliğini yapıyor. Halen Facebookta, İlahi Nizam ve Kainat Ruhsal ve Bilimsel araştırmalar grubunun yöneticilerinden biri olarak yazılar hazırlıyor.

Bilgi ve tecrübelerini 2011- 2012 yılı içinde, Dönüşüm Bireysel Gelişim ve Danışmanlıkta da paylaştı, daha sonra Astroset Meditasyon ve Enerji Dengeleme Atölyesinde, psişik korunma-şakra temizliği ve enerji dengeleme uygulamaları, konferans ve seminerler vermeye devam etti. Şimdilerde Bilinçaltı arınma teknikleri eğitmeni olarak, bilinçaltı sorunlar konusunda araştırmaya ve fiili olarak çalışmaya devam ediyor.

fulyaaykac@gmail.com

 

© Astroset 2003-2019