Astro Yaşam Koçluğu

Astrolojinin bireysel olarak verdiği destek ‘Astrolojik Yaşam Koçluğu' olarak adlandırılabilir.
Doğum haritanız esas alınarak verilen aylık yaşam koçluğu hizmeti; yaşamınızı direkt olarak etkileyen aile, iş, kariyer, eğitim, ilişkiler, evlilik, spiritüel ve bireysel gelişim gibi bireyin burada varoluşunu ilgilendiren temel konuları kapsar ve bu konularda uygun bir şekilde nasıl davranması gerektiği konusunda destekleyici rol oynar.

Bireylerin kendi yaşamlarını olumlamak ve yeniden yapılamak konusunda alacakları özel veriler, pratikte pek çok sıkıntının, çözümsüzmüş gibi görünen olayın anahtarı niteliğini taşır. İnsan olarak, kendi benliğimizden habersizsek, o zaman kendi seçtiğimiz yolda körü körüne yada rüzgarda savrulan kuru bir yaprak gibi ilerlemek kader olur. Yaşamımızdaki tüm terslikler için hep dışımızdaki insanları suçlamaya alışığızdır. Oysa değişmesini gerçekten istediğimiz yaşamımızla ilgili pek çok konunun değişim gücünü ve anahtarını içimizde taşırız. Kendimize inanmak için doğum haritasını açımlayan bir uygulamadan yararlanmak çok faydalı olacaktır. İnsanın kendisine objektif davranması genellikle çok zordur. Yaşam koçu bu noktada devreye girer ve yaşam koçunuzla yapacağınız işbirliği ile pek çok sorunu büyük bir kolaylıkla aşabilirsiniz.

Çalışmadan beklentiler

Yaşam koçunuz sadece size özgü olan yaşam amacınızı keşfetmenize ve bu amaca yönelmenize destek olur.
Özgüveni arttırır. Özgüven ancak kendimiz ve yeteneklerimiz hakkında pozitif ve gerçekçi bir anlayışa sahip olduğumuzda artar.
Nereye kadar özgürüm? Yaşadıklarımın hangisi kaderim? Hangisi değil? gibi temel sorulara yanıt aranır.
Gerçek potansiyelin ortaya çıkması için güçlü ve zayıf yönler belirlenir.
Aile, iş, evlilik, kariyer, eğitim, insan ilişkileri ve bireysel yaşam hedeflerinde daha bilinçli seçimler yapılmasına olanak sağlar.
Çözümsüzmüş gibi gözüken sorunlar karşısında akılcı ve pratik çözümler bulunmasına neden olur.
Ulaşmak istediğimiz hedeflere ulaşabilmek daha çok bizim dışımızda gelişen olayları kendi lehimize çevirebilmemiz için içsel uyumun ve dengenin kurulmasına destek verir.
Yatırım, iş değiştirme, taşınma, iş kurma, ortaklık, evlilik, doğum, eğitim gibi günlük hayatımızın belirleyici konularında en doğru zamanları tespit etme konusunda destek verir.
Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kendi kapasitelerini en verimli bir şekilde kullanabilmelerine yönelik eğitim  ve gelişim aşamalarının bilinçli yönlendirilmesine katkı sağlar.

Daha önce Doğum haritası ve yorumu çalışması yaptırmış kişilerin yararlanabileceği bu danışmanlık hizmetinde, Astrolog Gürgün ile birebir çalışma yaparak içinde bulunduğunuz dönem ve karşılaştığınız tüm sorunlarla ilgili aylık periyot içinde bilgi ve destek alabilirsiniz.


* Yaşam koçluğu ücreti aylık periyotla yapılacak çalışma türüne göre karşılıklı belirlenmektedir.

* Çalışmalarda size ait bilgiler hiç bir koşulda üçüncü şahıslara verilmez.

* Yaşam koçluğu başvurusu için: gurgunmurat@gmail.com


GÜRGÜN 1994-2023