Doğum Haritası ve Yorumu

Doğum haritamız bu yaşama geldiğimiz an ve coğrafi konum göz önünde bulundurularak çizilen gerçek bir gökyüzü haritasıdır. Yaşantımız boyunca hiç değişmeyecek olan o özel anın resmi gibidir. Bir başvuru çerçevesinden doğum haritasına baktığımızda sizin hakkınızda bilinebilecek her şeyi gösteren bir semboller bütünüdür.

İlk kez yapılacak yorum çalışmamızda hedef, doğum haritanızın gösterdiği semboller bütünüyle elde edilen bilgileri size en açık ve anlaşılır biçimde aktarabilmektir. Bu bilgilendirici danışmanlık çalışmasında yalnız size özel bilgilerle kendinize çok daha derinden bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Kişiliğiniz, değerleriniz, iletişim tarzınız, duygusal tepkileriniz, yaratıcılık kapasiteniz, ilişki kurma potansiyeliniz, kariyer, sağlık, ruhsal gelişim ve daha birçok konuda beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Ayrıca sormak istediğiniz tüm soruların cevaplarını da bulabileceğiniz bu çalışma sizin için oldukça keyifli geçecek. Kim olduğunuz ve bu yaşamdaki varoluş planınız hakkında yaşamınızı zenginleştirecek ve size derin bir anlayış kazandıracak bilgilerle karşılaşacak, şaşıracaksınız…

Yorum çalışmasının içeriği

İlk kez çıkartılan bir haritaya sahip olmak şaşırtıcı bir deneyimdir. Doğum haritanızın sağlıklı bir şekilde çıkartılması için öncelikle doğum bilgilerinizi (tarih-saat-yer) tam olarak biliyor olmanız gerekmektedir. Bütünüyle anlaşılabilir ve geçerli bilgiler alabilmeniz açısından çalışmadan önce içinde bulunduğunuz durumunuzla ilgili bilgi vermeniz de yararlı olur. Doğum Haritası ve Yorum çalışmasında 4 ana başlık altında toplanan bilgiler alacaksınız. Bunlar sırasıyla; 

1. Kişilik analizi: Genel yapınız; olaylar karşısındaki tutumlarınız, duygusal, zihinsel, fiziksel yapınız, 
    eğilimleriniz, güçlü-zayıf yönleriniz.
2. Astrolojik yaşam planı yorumu: Yaşamınızda öne çıkanlar; evlilik, iş vs.
3. Yaş dönemleri ve genel gelecek öngörüleri: Gelecekte sizi bekleyen önemli dönemler ve size özel 
    gelecek öngörüsü
4. Bir yıllık gelecek öngörüsü: Bir yıl içinde sizi bekleyen önemli dönemler ve detaylar.

Çalışmalar karşılıklı görüşme yoluyla yapılmaktadır. Daha sonrasında hafızanıza yardımcı olması açısından yapacağınız çalışmayı getireceğiniz bir kayıt cihazına kaydedebilirsiniz. Böylece daha sonra bu bilgileri yeniden değerlendirme fırsatı bulmuş olursunuz. Ayrıca bu çalışma esnasında not almanızı da tavsiye ederiz.

Seans Süresi

Doğum haritası ve yorumu 2 saatlik bir seans içinde verilmektedir. Ayrıca soracağınız sorularla birlikte bu süre maksimum 2,5 saate kadar uzayabilir. Bu nedenle randevularınızı alırken bu süreyi göz önünde bulundurmalısınız.

 

Harita & Yorum başvurusu için  gurgunmurat@gmail.com adresine yazabilirsiniz !


GÜRGÜN 1994-2023